A A+ A++

Data dodania: 2011-09-02 (14:58) Informacje bankowe

Od dziś klienci bankowości elektronicznej PKO mają możliwość rejestracji wniosku produktowego oraz dokonania przelewu między własnymi rachunkami. W Sieci natomiast wystartowała kolejna kampania promocyjna tej usługi.

Od czerwca br. klienci Banku mogą korzystać z uproszczonej wersji iPKO pod adresem m.ipko.pl, dzięki czemu dostęp do bankowości elektronicznej przez telefon komórkowy jest łatwiejszy. Za pośrednictwem serwisu mobilnego możliwa jest realizacja przelewów predefiniowanych oraz przeglądanie listy i szczegółów rachunków, w tym ich historii, a także listy transakcji odrzuconych.

O sierpnia br. nowością jest realizacja płatności do ZUS i US, przelewy walutowe oraz blokada środków na poczet przelewów przyszłych. Natomiast od początku września br. klienci mogą składać zapytania o produkty Banku oraz dokonywać przelewy między własnymi rachunkami.

W kolejnych miesiącach klientom korzystającym z bankowości mobilnej zostanie udostępnione m.in. wykonanie predefiniowanych doładowań do telefonu. Docelowa funkcjonalność bankowości mobilnej w PKO Banku Polskim zakłada obsługę wszystkich podstawowych produktów i usług (w tym lokaty, kredyty, karty kredytowe), przegląd zleceń stałych oraz poleceń zapłaty, rejestrację i przegląd zleceń na rachunkach maklerskich, a także kontakt z serwisem telefonicznym iPKO, infolinią lub kartolinią PKO Banku Polskiego.

Wprowadzeniu nowości towarzyszy kampania promocyjna w Internecie. Jej założeniem jest komunikowanie iPKO jako nowoczesnej platformy bankowości elektronicznej, budowanie świadomości stałego rozwoju technologicznego usług iPKO wśród aktualnych i potencjalnych klientów oraz wzmacnianie wizerunku PKO Banku Polskiego jako instytucji nowoczesnej i innowacyjnej. Kampania potrwa do 9 września i prowadzona jest m.in. w najpopularniejszych serwisach posiadających wersję mobilną oraz o tematyce wakacyjnej, biznesowej i z telefonami komórkowymi. Bank prowadzi też działania informacyjne skierowane bezpośrednio do swoich klientów w postaci sms-ów, maili itp. Kreację przygotowała agencja K2, za zakup mediów odpowiada Value Media.

Od momentu wprowadzenia iPKO w wersji mobilnej, w celach edukacyjnych funkcjonuje strona http://www.pkobp.pl/serwismobilnyiPKO/. Można na niej znaleźć filmy prezentujące podstawy korzystania z serwisu mobilnego, informacje o koncie oraz sposób dokonywanie płatności. Są one dostępne również na kanale YouTube PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski

Tak słabych lokat jeszcze nie było

2020-01-05 Analizy rynkowe

106 złotych – tyle w ciągu roku zarobi ktoś, kto powierzy bankowi 10 tysięcy złotych zakładając przeciętną lokatę. To prawie 4 razy mniej niż w 2012 roku, ale też 2-3 razy za mało, aby pokonać panującą inflację – wynika z szacunków HRE Investments. Tak źle nie było od co najmniej kilkudziesięciu lat. Dostępne dane nie odnotowały bowiem jeszcze nigdy tak niskiego średniego oprocentowania lokat bankowych. Przeciętny depozyt pozwala zarobić zaledwie 1,31% – wynika z najświeższych danych NBP za listopad 2019.

Lokaty coraz słabsze, a kredyty coraz droższe

2016-06-13 Analiza Expander

Banki zarabiają między innymi na tym, że pożyczają nam pieniądze na wyższy procent niż płacą swoim klientom na lokatach. Expander zwraca uwagę, że ta różnica w kwietniu była najwyższa od prawie 6 lat. Oprocentowanie nowo zakładanych lokat wyniosło zaledwie 1,57%, tym samym pobiło marcowy rekord i było najniższe w historii.

Bezpłatna księgowość i 900 zł zwrotu w mBank

2016-02-11 Informacja prasowa

Tyle otrzyma przedsiębiorca, który do końca marca otworzy w mBanku rachunek mBiznes konto i spełni trzy proste warunki. Ofertę promuje kampania reklamowa, którą od wczoraj zobaczyć można m.in. w telewizji.

Będzie trudniej o kredyt hipoteczny

2016-01-04 Komentarz Lions Bank

W grudniu banki chciały pożyczyć rodzinom na mieszkanie wyraźnie mniej niż przed rokiem. Czas pokaże czy jest to preludium przed zmianami, które czekają rynek w przyszłym roku. Większość z nich utrudni dostęp do bankowego finansowania.

W nowym roku opóźnienie w spłacie raty może kosztować więcej

2015-12-30 Komentarz Expandera

Maksymalny dopuszczalny przez prawo poziom oprocentowania, naliczanego przy opóźnieniu w spłacie raty wzrośnie od stycznia z 10% do 14%. Z wyliczeń Expandera wynika, że przeciętny kredytobiorca, który spóźni się o kilka dni nie ma się czym martwić. Zmiana będzie natomiast odczuwalna dla osób, które mają wysokie zadłużenie i nie regulują go miesiącami.

Naucz się współpracować z instytucjami finansowymi

2015-03-30 Informacja prasowa

Zbliżają się święta wielkanocne, a wraz z nimi wydłuża się lista naszych wydatków. Szczególnie w przedświątecznym okresie, działając pod wpływem chwili i emocji zdarza nam się podejmować zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje zakupowe. Wówczas zaczynamy się zastanawiać nad różnymi sposobami powiększenia domowego budżetu.

Bezpiecznie(j) jak w banku?

2015-03-26 Informacja prasowa

Czy systemy płatności online są równie bezpieczne jak systemy bankowe? Okazuje się, że nie tylko mogą być bezpieczniejsze, ale również poprawiać poziom zabezpieczeń transakcji bankowych! Poznajcie przypadek pani Agnieszki.

Kredyt w CHF – co można zrobić z wysoką ratą?

2015-01-16 Poradnik kredytobiorcy

„Czarny czwartek” na rynku walutowym wywołał drżenie serca u wielu kredytobiorców zadłużonych w CHF. W ciągu kilku minut ich zadłużenie oraz raty wzrosły o kilkadziesiąt procent. Niestety w najbliższych miesiącach nie należy oczekiwać powrotu do sytuacji sprzed 15 stycznia.

Coraz łatwiej o kredyty dla przedsiębiorców

2015-01-07 Poradnik kredytobiorcy

Masz pomysł na własny biznes? Brakuje ci środków finansowych na start? Skorzystaj z propozycji kredytowej. Nie zwlekaj. Nie trać szans. Jutro może być za późno. W taki oto sposób – dość mało oryginalny i niewyszukany, banki oferujące kredyty dla przedsiębiorców zapraszają ich do skorzystania ze swojej oferty.
2015 rokiem zmian dla kredytobiorców

2014-12-31 Poradnik kredytobiorcy

W nowym roku kredytobiorcy muszą liczyć się z istotnymi zmianami. Wśród nich, zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego, zmienia się minimalna wysokość wkładu własnego oraz strategia prowadzenia działalności w obszarze bankowości ubezpieczeniowej, czyli tzw. bancassurance.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDobre wyniki, ale niepewne perspektywy amerykańskich firm
Następny artykułPKO Bank Polski mecenasem kultury