Prusik proszony o opinię najpierw głośno westchnął zanim cokolwiek powiedział. Fatalny mecz. Przede wszystkim fatalny wynik, a to wynikało z fatalnej gry polskiej reprezentacji w drugiej połowie. Długo się jeszcze będzie o tym meczu mówiło. Jak się przegrywa z zespołem, który zajmuje 171. miejsce w rankingu FIFA prowadząc 2:0, to jest to kompromitacja. Ten mecz przejdzie do historii polskiej piłki nożnej – zaczął rozmowę z PAP.

Po pierwszej połowie i golach Arkadiusza Milika oraz Roberta Lewandowskiego Polska prowadziła 2:0, a mogła jeszcze wyżej, bo miała kolejne okazje na gola. Mołdawia natomiast ani razu nie zagroziła bramce Wojciecha Szczęsnego.