A A+ A++

Od godziny 10.00 rano będzie można oglądać na żywo festiwal organizowany jak co roku przez Jerzego Owsiaka. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie nie odbywa się stacjonarnie w Kostrzynie nad Odrą.

Jednak TVN w ramach platformy Player.pl pokaże 70 godzin programu ze studia w Warszawie w postaci nieprzerwanej transmisji.

Player stworzy specjalny kanał, który rozpocznie nadawanie w czwartek 30 lipca o godzinie 10.00 i będzie pokazywać festiwalowe koncerty nieprzerwanie do 3.00 w nocy w niedzielę 2 sierpnia. Uroczyste otwarcie wydarzenia planowane jest na godzinę 15.00 w czwartek. Materiał będzie można oglądać na żywo bez opłat i bez reklam.

Na tegorocznej scenie będzie można zobaczyć występy: Majki Jeżowskiej, Jelonka, Przybyła, Pull The Wire, Bokki, Renaty Przemyk, Acid Drinkers, Raz Dwa Trzy, Romantyków Lekkich Obyczajów, Eneja, Bethela, Elektrycznych Gitar, Black River, Poparzonych Kawą Trzy, Piotra Bukartyka, Happysad, Big Cyca, Dr Misia, Łydki Grubasa, Farben Lehre, Sidney’a Polaka, Urszuli, Ja MMM Chyba Ściebie, Kwiatu Jabłoni, Cyrku Deriglasoff, Huntera, Ani Rusowicz, Nocnego Kochanka, Tabu oraz GraVity Off.

Pol’and’Rock Festival to jeden z największych festiwali muzycznych  w Europie. Jego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Stanowi wyraz podziękowań dla wszystkich wolontariuszy i ludzi wspierających jej styczniowe, finałowe działania.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykuł31 lipca otwierają się wszystkie Multikina w Polsce
Następny artykułWariat z „siódemki” ukarany przed sąd