Zielona Góra przekaże do klubu żużlowego 2,5 mln zł wsparcia przed sezonem 2024. Umowę podpisali prezydent i prezes Falubazu w siedzibie klubu przy ul. Wrocławskiej.
Umowę o dotacji dla klubu żużlowego w piątek podpisali Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry, i Wojciech Domagała, prezes ZKŻ SSA, spółki zarządzającej Falubazem Zielona Góra. Panowie podkreślali, że klub potrzebuje pieniędzy, by spokojnie przygotować się do nowego sezonu. Falubaz po dwóch latach przerwy ponownie będzie ścigał się w elicie.
– W sporcie bardzo ważna jest stabilizacja, dlatego chcieliśmy jak najszybciej dopełnić formalności, by pieniądze też jak najszybciej wpłynęły do klubu – mówił prezydent Kubicki podczas konferencji prasowej.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS