A A+ A++

Do wspomnianego zdarzenia doszło 22 grudnia w Stanach Zjednoczonych. 16-letni Logan udał się tego dnia na lotnisko w Tampie na Florydzie, skąd miał polecieć w odwiedziny do mamy w Cleveland w stanie Ohio. Jednak w wyniku zaskakującej wpadki linii Frontier Airlines znalazł się w zupełnie innym miejscu.

Zobacz wideo
Triki, które pomogą wam zaoszczędzić pieniądze przy planowaniu wakacji. W te dni kupuj bilety [MAMY CZAS]

16-latek wsiadł do niewłaściwego samolotu

Jak poinformował ojciec w rozmowie z CNN Travel, jego syn boi się latać, a grudniowa podróż była jego pierwszym doświadczeniem w przestworzach. Dzięki instrukcjom taty i jego obecnej partnerki bezproblemowo dotarł do wyznaczonej bramki, gdzie zauważył, że pasażerowie już rozpoczęli proces wchodzenia na pokład. 

Spytał pani z obsługi, czy boarding na jego lot już się rozpoczął. Kobieta odpowiedziała, że tak i sprawdziła, czy jego bagaż spełnia wymagania. Ale Logan mówi, że jego karta pokładowa nie została nawet zeskanowana, po prostu wpuścili go na pokład

– powiedział mężczyzna. 

Gdyby zeskanowali jego kartę pokładową, wiedzieliby, że mój syn wsiadł do złego samolotu

– dodał. 

Wylądował na Portoryko

Okazuje się, że loty do Ohio i Portoryko odbywały z tej samej bramki, jeden po drugim. Rodzice 16-latka zorientowali się, że doszło do pomyłki i próbowali ostrzec go telefonicznie, że znajduje się w niewłaściwym samolocie. Kiedy nie mogli się z nim skontaktować, zadzwonili do przedstawicieli Frontier Airlines. 

Logan powrócił do Tampy tym samym samolotem, a jego wizyta u mamy musiała zostać przełożona na kolejny dzień. Linia lotnicza przeprosiła za pomyłkę i zwróciła uwagę, że nie oferuje usługi asysty dla nieletnich. Pozwala jednak podróżować młodzieży powyżej 15. roku życia bez opieki. “Ta cała sytuacja była stresująca dla wszystkich” – podsumował ojciec chłopaka. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułChciał zainwestować w kryptowaluty. Stracił dostęp do konta i 22 tys zł.
Następny artykułStukanie estakady w Byczynie udręką dla tamtejszych mieszkańców