A A+ A++

Katarzyna Bujakiewicz nie przypuszczała, że pandemia tak mocno zmieni jej życie. O wszystkim zadecydował zbieg okoliczności. Na szczęście aktorka mogła liczyć na wsparcie. Pomocną dłoń wyciągnęła Beata Kozidrak!

Katarzyna Bujakiewicz zrewolucjonizowała swoje życie

Katarzyna Bujakiewicz (49) to aktorka od urodzenia związana z Poznaniem. Tu chodziła do szkoły i chociaż na studia wyjechała do Krakowa, to po uzyskaniu dyplomu wróciła do rodzinnego miasta, gdzie dostała angaż w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Aktorka nie wyobrażała sobie życia poza Poznaniem. Była bardzo zaangażowana w pracę na rzecz miasta. Nie każdy wie, że w wyborach samorządowych w 2014 roku aktorka została radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Teraz Wielkopolska. Później jednak zrzekła się mandatu, bo pochłaniały ja obowiązki zawodowe.

Kiedy przyszła pandemia, razem z mężem, Piotrem Maruszewskim i córką Aleksandrą przebywała w Lublinie. 

Katarzyna Bujakiewicz martwiła się o swoją córkę. Nie wiedziała, jak dziewczynka zniesie tak radykalną zmianę otoczenia. Jednak Aleksandra szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, a aktorka z mężem zakochali się w Lublinie i postanowili tu zostać.

Kiedy zapadła decyzja o tym, że przenoszą się do Lublina, okazało się, że wśród mieszkańców znalazło się wiele życzliwych osób, które bezinteresownie pomogły aktorce i jej rodzinie. Wśród nich była znana lublinianka, Beata Kozidrak. Wokalistka, z prawdziwą przyjemnością, stała się dla Katarzyny Bujakiewicz przewodniczką. Skontaktowała aktorkę ze swoją młodszą córką, Agatą Pietras, która na stałe mieszka w Lublinie i zawsze chętnie służy pomocą. 

Między Katarzyną Bujakiewicz a córką Beaty Kozidrak zrodziła się przyjaźń. Panie nie tylko kontaktują się prywatnie, ale nawiązały też współpracę. Firma modowa Agaty Pietras ubiera aktorkę na oficjalne wyjścia.

Jak widać, Katarzyna Bujakiewicz jest zadowolona ze zmian. Tym bardziej że okazało się, iż przeprowadzka ma same plusy.

Zobacz też:

Kasia Bujakiewicz pokazała ponętne zdjęcie! Ale biust!

Wpadka w “Pytaniu na śniadanie”. Łukasz Nowicki natychmiast zareagował. “To wszystko przez występ Ochmana”

Anita Werner chwali się długimi nogami w USA. Ależ ona ma figurę
Pomagajmy Ukrainie – Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOil-producing giants warn of dwindling energy supply worldwide as fuel prices hit record highs
Następny artykułW weekend zostaną uruchomione linie sezonowe i rekreacyjne